EucharystiaEucharystia
Dni powszednie: 7:00 i 18:00
Niedziele i święta: 8:00, 10:30, 12:00, 18:00
Wierzbowo: 9:00, Krzywe: 10:30
KRZYZ
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 165.
Lut 9, 2019

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne 10.02.2019

www.mragowo.saletyni.pl

 

  1. W poniedziałek przypada wsp. Matki Bożej z Lourdes oraz światowy dzień chorego zapraszamy w tym dniu zwłaszcza chorych i starszych na dodatkową mszę św. o godz.10.30 podczas której będzie udzielany sakrament chorych.
  2. Dzisiaj i za tydzień będzie kolejna  kwesta, która zgodnie z ustaleniem z radą ekonomiczną będzie  przeznaczona na nowe konfesjonały. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Składamy również Bóg zapłać tym, którzy podejmują się trudu zbierania ofiar.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w poniedziałek wsp. Matki Bożej z Lourdes, w czwartek święto św. Cyryla mnicha i Metodego bpa patronów Europy.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Miłosierdzia” zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Pierwsze spotkanie rozpocznie się dzisiaj Mszą Świętą o godz. 18.00.
  5. W poniedziałek msza św. o godz.18.00 będzie z udziałem wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Po mszy św. wspólnota zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego w którym znajduje się artykuł Dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o orędziu Matki Bożej z Akity oraz nadprzyrodzonych wydarzeniach, które towarzyszyły objawieniom przez wiele lat.

Dar

Z historii parafii

 
Parafia powstała 01 lipca 1990 roku, od początku została powierzona Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Pierwszymi duszpasterzami byli ks. Bronisław Fura MS wraz z ks. Antonim Mastejem MS oraz ks. Zbigniewem Walem MS. Pierwsza Msza św. została odprawiona 1 lipca na pustym placu, na którym miał powstać kościół i dom zakonny. W 1994 roku rozpoczęto budowę Kościoła, którego budowa w stanie surowym została zakończona po czterech latach.

Czytaj więcej...

pismo swiete