EucharystiaEucharystia
Dni powszednie: 7:00 i 18:00
Niedziele i święta: 8:00, 10:30, 12:00, 18:00
Wierzbowo: 9:00, Krzywe: 10:30
KRZYZ

Katecheza przedmałżeńska

Wszyskich, którzy uczestniczyli w poprzednich katechezach przedmałżeńskich zapraszamy do obejrzenia kolejnej katechezy. Jesteśmy zmuszeni zawiesić tę formę  przygotowanie do małżeństwa aż do odwołania, ze wzgledu na to, że nie możemy dalej jego przeprowadzić bez Waszego udziału.

Mamy także prośbę do wszystkich tegorocznych uczestników o kontakt mailowy z parafią,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą zakładki "kontakt"

ponieważ nie mamy innej formy zawiadomienia Was o kontynuacji tych katechez. Prosimy podać nazwisko, adres mailowy, planowaną datę ślubu (i opcjonalnie telefon). 

ks. Henryk MS

510

Media

Dar

Z historii parafii

 
Parafia powstała 01 lipca 1990 roku, od początku została powierzona Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Pierwszymi duszpasterzami byli ks. Bronisław Fura MS wraz z ks. Antonim Mastejem MS oraz ks. Zbigniewem Walem MS. Pierwsza Msza św. została odprawiona 1 lipca na pustym placu, na którym miał powstać kościół i dom zakonny. W 1994 roku rozpoczęto budowę Kościoła, którego budowa w stanie surowym została zakończona po czterech latach.

Czytaj więcej...

pismo swiete