Ogłoszenia duszpasterskie

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne 18.11.2018

www.mragowo.saletyni.pl

  1. Prenumeratorzy Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej mogą w zakrystii odebrać nowy numer tego pisma, Jednocześnie prosimy o deklaracje prenumeraty na nowy rok.
  2. W Środę msza św. o godz.18.00 będzie z udziałem wspólnoty Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej.  Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie.
  3. Zapraszamy serdecznie wszystkich na Wieczór Miłosierdzia, który odbędzie się w naszej parafii 19 listopada (poniedziałek) o godz. 18.00. Wieczór prowadzi Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji. Informacje znajdziemy też na plakacie w gablotach.
  4. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć Nowego Życia w Jezusie i odnowienia życia wiary na Kurs Filipa. Odbędzie się on w Ośrodku Saletyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji w naszej parafii w dniach 14 – 16 grudnia 2018 r. Informacje i zapisy w zakrystii i u ks. Jacka G.
  5. W następną Niedzielę, ostatnią w tym Roku liturgicznym, świętujemy Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za dwa tygodnie rozpoczyna się Adwent.
  6. Za tydzień  kwestujemy  na do puszek na sprzątanie kościoła.  
  7. W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, w środę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, w czwartek św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, w sobotę świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy
  8. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego możemy przeczytać o tym Jak zrozumieć, że Bóg kocha nas takimi jakimi jesteśmy? Zachęcamy do czytania także miesięcznika miłujmy się