Ogłoszenia duszpasterskie

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

Ogłoszenia parafialne 15.07.2018
 
1.   
Dzisiaj III niedziela miesiąca, po mszy św. o godz.10.30 będzie adoracja wynagradzająca.
2.    Dzisiaj  będzie kolejna kwesta przeznaczona na nagłośnienie kościoła wraz z systemem multimedialnym do wyświetlania tekstów pieśni . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Składamy również Bóg zapłać tym, którzy podejmują się trudu zbierania ofiar.
3.   
W przyszłą niedzielę, jako w czwartą niedzielę miesiąca, po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła. Bardzo prosimy o ofiary na ten cel. 
4.   
W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać: w poniedziałek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
5.   Po raz 25 grupa Galindia Mrągowo zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę, w ramach 35 Warmińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Mrągowo wyrusza 29 lipca po mszy św. o godz. 8.00. Zapisy u ks. Zbigniewa. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 22 lipca po mszy  św. o godz. 18.00. Na stoliku przy wyjściu wyłożone są kartki na intencje do modlitwy dla pielgrzymów. Dziękujemy za wsparcie tego dzieła.
6.   Ks. Proboszcz Jan Kijek MS w najbliższą niedzielę 22 lipca będzie się żegnał z naszą parafią podczas każdej mszy św. Główne podziękowanie za jego pracę w parafii będzie podczas mszy św. o godz.10.30.
7.    Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego w którym znajduje się: artykuł o kulcie Najdroższej Krwi Chrystusa oraz o szkaplerzu, który towarzyszył Janowi Pawłowi II do ostatnich chwil. I fakty i mity o kleszczach według Tomasza Rożka. Jest jeszcze do odebrania Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej.  Zapraszamy też do odwiedzenia sklepiku.
8.    Witamy serdecznie wszystkich gościw naszej parafii i życzymy owocnego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Matki, Płaczącej Pani z La Salette.

 

 

   

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

Ogłoszenia parafialne 08.07.2018
 
1.    Dzisiaj i za tydzień  będzie kolejna kwesta przeznaczona na nagłośnienie kościoła wraz z systemem multimedialnym do wyświetlania tekstów pieśni . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Składamy również Bóg zapłać tym, którzy podejmują się trudu zbierania ofiar.
2.    W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:w środę święto św. Benedykta opata, patrona Europy, czwartek wsp. św. Brunona Bonifacego bpa i męczennika, piątek wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta..
3.    w dniu 11 lipca w środę odbędzie sie pobór krwi w godzinach od 8:30 do 12:00 w Ambulansie na Placu Piłsudskiego!
4.    Po raz 25 grupa Galindia Mrągowo zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę, w ramach 35 Warmińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Mrągowo wyrusza 29 lipca po mszy św. o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii i u ks. Zbigniewa. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 22 lipca po mszy  św. o godz. 18.00. Na stoliku przy wyjściu wyłożone są kartki na intencje do modlitwy dla pielgrzymów. Dziękujemy za wsparcie tego dzieła.
5.    Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego w którym znajduje się: artykuł o tym, że w ciągu stu lat z Bliskiego Wschodu wyemigrowało 6 milionów chrześcijan. Papież Franciszek zaprosił do wspólnej modlitwy w Bari patriarchów i zwierzchników wszystkich Kościołów z tego terenu. Oraz 1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie 300 +. Jak je składać i kto może korzystać z programu Dobry Start. W zakrystii jest do odebrania kolejny numer Posłańca M B Saletyńskiej .  Zapraszamy też do odwiedzenia sklepiku.
6.    Witamy serdecznie wszystkich gości w naszej parafii i życzymy owocnego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Matki, Płaczącej Pani z La Salette.