Ogłoszenia duszpasterskie

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

Ogłoszenia parafialne 19.03.2017.

www.mragowo.saletyni.pl

 

1.    Dzisiaj, trzecia niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 1030 będzie adoracja wynagradzająca.

2.    Zapraszamy na nabożeństwa odprawiane w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1715, - Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 1715.

3.    Przygotowujemy się do malowania wnętrza naszej świątyni. Jesteśmy wdzięczni za każdą złożoną dzisiaj po Mszy św. ofiarę i za Wasze zrozumienie potrzeby tego dzieła.  Dziękujemy także tym, którzy bezpośrednio wpłacają na konto parafialne. Wyrażamy także wielką wdzięczność tym wszystkim, którzy trudzą się każdego miesiąca zbieraniem tych ofiar. Niech Bóg Wam wszystkim wynagrodzi obfitością swojej łaski.

4.    Istnieje możliwość przekazania 1% od podatku dochodowego na cele dzieci i młodzieży naszej parafii, /KRS 0000005380/ z dopiskiem „młodzież saletyńska” lub na Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette – /KRS 0000222393/. Informacja na ten temat znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.    

5.    W przyszłą niedzielę, jako w czwartą niedzielę miesiąca, po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na sprzątanie kościoła. Bardzo prosimy o ofiary na ten cel. 

6.    Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, która będzie miała miejsce 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego podczas Mszy św. o godz. 1800.

7.    Serdecznie dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego Róży różańcowej św. Józefa i pani Teresie Szymańskiej.

8.    Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego. Jest w nim formularz, na którym można złożyć podpis i włączyć się w obronę rodziny w ramach działania Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej; jest także ciekawy artykuł o sposobie na parafialną ewangelizację. Można również nabyć Małego Gościa Niedzielnego w którym jestskarbonka na Jałmużnę Wielkopostną oraz wszystko o jałmużnie. Zapraszamy też do odwiedzenia sklepiku.