EucharystiaEucharystia
Dni powszednie: 7:00 i 18:00
Niedziele i święta: 8:00, 10:30, 12:00, 18:00
Wierzbowo: 9:00, Krzywe: 10:30
KRZYZ
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 165.

Weekend o modlitwie wielbiącej

W dniach 13 – 14 listopada w Ośrodku Rekolekcyjnym „Źródło Jakuba” w Dobrym Mieście odbył się weekend o modlitwie wielbiącej. Wzięło w nim udział 59 uczestników w tym 22 osoby z naszej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Światło Miłosierdzia”. Tak liczny udział naszej wspólnoty był dziękczynieniem Bogu za 15 lat istnienia Odnowy Charyzmatycznej w naszej parafii.

 
1828

Dar

Z historii parafii

 
Parafia powstała 01 lipca 1990 roku, od początku została powierzona Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Pierwszymi duszpasterzami byli ks. Bronisław Fura MS wraz z ks. Antonim Mastejem MS oraz ks. Zbigniewem Walem MS. Pierwsza Msza św. została odprawiona 1 lipca na pustym placu, na którym miał powstać kościół i dom zakonny. W 1994 roku rozpoczęto budowę Kościoła, którego budowa w stanie surowym została zakończona po czterech latach.

Czytaj więcej...

pismo swiete