EucharystiaEucharystia
Dni powszednie: 7:00 i 18:00 (19.00 w lipcu i sierpniu)
Niedziele i święta: 8:00, 10:30, 12:00, 18:00 (19 w lipcu i sierpniu)
Wierzbowo: 9:00, Krzywe: 10:30
KRZYZ
Lip 31, 2021

XVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne 01.08.2021

 

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca po mszy św. o godz.10.30 będzie zmiana tajemnic żywego różańca
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy na spowiedź w czwartek i piątek od godz.17.00. W sobotę po mszy św. o godz.7.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy litanię do N.M.Panny
  3. W najbliższą niedzielę i za dwa tygodnie będą zbierane ofiary na obłożenie cokołu naszego kościoła.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

środa  wsp. św. Jana Marii Vianneya prezbitera

piątek św. Przemienienia Pańskiego

Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

Witamy serdecznie wszystkich gości w naszej parafii i życzymy owocnego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Matki, Płaczącej Pani z La Salette.

Dar

Z historii parafii

 
Parafia powstała 01 lipca 1990 roku, od początku została powierzona Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Pierwszymi duszpasterzami byli ks. Bronisław Fura MS wraz z ks. Antonim Mastejem MS oraz ks. Zbigniewem Walem MS. Pierwsza Msza św. została odprawiona 1 lipca na pustym placu, na którym miał powstać kościół i dom zakonny. W 1994 roku rozpoczęto budowę Kościoła, którego budowa w stanie surowym została zakończona po czterech latach.

Czytaj więcej...

pismo swiete