EucharystiaEucharystia
Dni powszednie: 7:00 i 18:00
Niedziele i święta: 8:00, 10:30, 12:00, 18:00
Wierzbowo: 9:00, Krzywe: 10:30
KRZYZ
Sty 10, 2021

Niedziela po 6 stycznia -Chrzest Pański

Ogłoszenia parafialne 10.01.2021

www.mragowo.saletyni.pl

tel.780039258

1.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 schola zaprasza na mały koncert kolęd.

2. W przyszłą niedzielę, trzecią w miesiącu po Mszy św. o godz. 10.30 będzie adoracja wynagradzająca za grzechy.

3. Wszystkie dzieci, które chcą uczestniczyć w konkursie szopek prosimy o przyniesienie waszych szopek do kościoła w ciągu tego tygodnia przed lub po mszy św. wieczornej. Ostateczny termin - niedziela 17 stycznia. Szopka powinna być oznaczona jakimś znakiem, tym samy znakiem należy oznaczyć kopertę, wewnątrz koperty należy umieścić dane umożliwiające identyfikację autora szopki.

4. Dziękujemy serdecznie za waszą chojność i za wasze wsparcie naszej parafii. Dzięki waszym ofiarom możemy zapłacić rachunki za prąd i za gaz. Ofiary składane w tym okresie na tacę w kopertach są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

5. Kwesta dzisiaj i za tydzień jest przeznaczona na obłożenie cokołu naszego kościoła. Do tej pory zebraliśmy 54 313 zł

Dar

Z historii parafii

 
Parafia powstała 01 lipca 1990 roku, od początku została powierzona Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Pierwszymi duszpasterzami byli ks. Bronisław Fura MS wraz z ks. Antonim Mastejem MS oraz ks. Zbigniewem Walem MS. Pierwsza Msza św. została odprawiona 1 lipca na pustym placu, na którym miał powstać kościół i dom zakonny. W 1994 roku rozpoczęto budowę Kościoła, którego budowa w stanie surowym została zakończona po czterech latach.

Czytaj więcej...

pismo swiete