EucharystiaEucharystia
Dni powszednie: 7:00 i 18:00
Niedziele i święta: 8:00, 10:30, 12:00, 18:00
Wierzbowo: 9:00, Krzywe: 10:30
KRZYZ
Kwi 6, 2019

V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne 07.04. 2019

www.mragowo.saletyni.pl

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10,30 członkowie Żywego Różańca spotykają sią na zmianie tajemnic.
  2. Dzisiaj po każdej Eucharystii schola rozprowadza palmy na Niedziele Palmową ofiary są przeznaczone na wyjazd wakacyjny. Dziękujemy za wasze wsparcie.
  3. W poniedziałek Msza św. o godz.18.00 będzie z udziałem wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Po Mszy św. wspólnota zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00 Po Mszy św. będzie spotkanie w domu parafialnym.
  5. Przyszła Niedziela jest niedzielą Palmową, która rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia. Na każdej Mszy św. będziemy poświęcać palmy.
  6. W przyszłą niedzielę kwestujemy na nowe konfesjonały, które już wkrótce powinny być zamontowane.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy religijnej. W Gościu Niedzielnym otrzymujemy płytę DVD z filmem o św. Ignacym Loyola, a także wiadomości z naszej diecezji. 

 

 

Dar

Z historii parafii

 
Parafia powstała 01 lipca 1990 roku, od początku została powierzona Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Pierwszymi duszpasterzami byli ks. Bronisław Fura MS wraz z ks. Antonim Mastejem MS oraz ks. Zbigniewem Walem MS. Pierwsza Msza św. została odprawiona 1 lipca na pustym placu, na którym miał powstać kościół i dom zakonny. W 1994 roku rozpoczęto budowę Kościoła, którego budowa w stanie surowym została zakończona po czterech latach.

Czytaj więcej...

pismo swiete