czuwanie - zapraszamy !!!!!

"Patrol Franciszka" tworzy grupa młodych ludzi z Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo z Warszawy. „Patrol Franciszka” podążając za słowami Ojca Świętego: „robi raban” w Polsce i nie tylko. Podróżując autostopem, rozgłaszają radosną nowinę, że w lipcu przyszłego roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i że do naszego kraju zawita sam Papa Francesco. Młodzi chcą pokazać, że cały kościół już żyje Światowymi Dniami Młodzieży i zachęcić Polaków do przyjęcia w przyszłym roku pielgrzymów, którzy będą zjeżdżać się do Polski z całego świata. Już 17 października Patrol wyruszy do serca Mazur, czyli Mrągowa. Warszawscy studenci zapraszają wszystkich bardzo serdecznie na czuwanie modlitewne "Autostopem do Boga", które organizują wraz z Parafią Matki Bożej Saletyńskiej w Mrągowie.
Czuwanie odbędzie 17 października, w sobotę, o godzinie 20.00 w kościele Matki Bożej Saletyńskiej w Mrągowie. Serdecznie zapraszamy!!!

Natomiast  18 października młodzi udadzą się do mrągowskich parafii by zachęcić do włączenia się w dzieło Światowych Dni Młodzieży - Kraków 2016